lsg

LSG PROFESIONÁLNY OCHRANNÝ NÁTER zamedzujúci výskytu plesní, BAKTÉRIÍ, HÚB A KVASNÍC

Na zateplených fasádach a na severných stranách múrov je výskyt plesní, baktérií, húb a kvasiniek najčastejší. Plesne sa veľakrát tvoria aj z vnútorných strán zateplených domov. Pre riešenie problému ako sa týchto nežiaducich nečistôt zbaviť je revolučný náter LSG, ktorý Vaše napadnuté múry tohto problému efektívne zbaví. Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vám zaistí kompletný servis v odstránení plesní, rias, húb a iných mikroorganizmov z akéhokoľvek povrchu.

 

lsg
 

PRINCÍP FUNGOVANIA NÁTERU LSG

Antimikrobiálne pôsobenie LSG je založené na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Aj veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Na povrchu chránenom náterom LSG nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky šancu prežiť. Pre bunky vyšších organizmov je 100% bezpečný. Životnosť tohto náteru sa pohybuje v 100% stave podľa klimatickej námahy až 4-6 rokov. V ďalšej obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG je najúčinnejší prostriedok k trvalej ochrane proti mikrobiálnemu napadnutiu s certifikátom na priamy styk s potravinami na trhu.

 

PODROBNÝ OPIS NÁTERU

Najprv odstránime napadnuté miesto povrchu. Na miesto napadnuté plesňou aplikujeme bežný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia sa aplikuje LSG priamo na existujúce povrchy, ktoré potom trvalo chráni proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias. Po zaschnutí vytvorí umývateľný transparentný difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. LSG je aplikovateľný na vápenno-cementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátery možno aplikovať vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.

lsg

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad upratovacích služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Špecializujeme sa na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, realizujeme tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklených plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod.

Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.